facebook
twitter
rss
E Merkurë,   24 Shtator 2014
Çelsi, Mourinjo vjen bashkë me Falkaon
2013.04.25 - 18:47   
 
E ardhmja e Hoze Mourinjos tashmë është e shkruar: portugezi do largohet nga Reali i Madridit pas këtij sezoni.  

Siç raporton e përditshmja gjermane “Bild”, Mou ka arritur një marrëveshje me Çelsin.

Gjithnjë referuar “Bild”-it, së bashku me “Special One”-in në “Stemford Bridxh” pritet të mbërrijë edhe Radamel Falkao.

Klubi i Abramoviçit është gati t’i paguajë plot 60 milionë euro Atletikos së Madridit për bomberin kolumbian.

/Start/E.B/     
  Komento këtë Lajm!   
  Emri*   
  Qyteti   
  Përmbajtja e komentit*   
  Kodi*     
 
Sqarim: Njoftojmë të gjithë lexuesit tanë se komentet të cilat përmbajnë fjalor ofendues, antikombëtar, antifetar, përçarës NUK DO TË PUBLIKOHEN!!!
     
Lajme të ndryshme
Dramë në Liverpul, kualifikim pas 30 penalltish
23 të vërteta që i dimë si të gabuara
Ja 7 mënyrat si të mbrohemi nga hakerat
Kujdes diabetin gjatë shtatzënisë!
Të mbështesim fëmijët gjatë provimeve
Ndoka dhe Ndreu godasin Strazimirin
Torres-Honda nuk mjaftojnë, Milani vetëm barazim në Empoli
Që prej 74 vitesh indiani jeton pa bukë dhe ujë
Artan Fuga: Mediat sociale përcjellin dije
Analistët
Lajmi i fundit
 Forum
Stina e udhëtimit Një erë e freskët në të ftohtë seç preku shpatullat tuaja. E njëjta erë pas pak do të vizitojë dhe gjethen e cila dridhet në majë të degës së pemës. »»
 Eseistikë
Të përdorësh një vepër arti Arti pamor sot po përvijohet masivisht si një art që është i lidhur ngushtë me një ide apo me një koncept të caktuar; ngaqë çdo autor që në një mënyrë apo në një tjetër rreshtohet si artist bashkëkoho »»
 Dossier
Projektligji i Këshillit Kombëtar në vitin 1922 për duhanin, alkoolin, bixhozin dhe homoseksualietetin (II) Mehdi Frashëri: Sa për ndryshimin që ka bërë Komisioni i Drejtësisë në sisternizim për shtojcat e paragrafeve të Kodit Penal të Turqisë, i cili është kodi ynë sot për sot, jam plotësisht dakord. »»
Abonohu
Email
(*) Abonohuni këtu nëpërmjet emailit tuaj për të lexuar lajmet kryesore të ditës.

 

[ Stafi | Kreu | Kontakti | Politika e Botimit ]
Copyright 2006-2014 © GazetaStart.com - Të Gjitha Të Drejtat e Rezervuara.