Gazeta Start - Kalendari i Superligës 2013-2014
facebook
twitter
rss
E Shtunë,   18 Prill 2015
FOTOGALERIA
Të gjitha Vendi Bota Sporti Komike Tjera

Kalendari i Superligës 2013-2014 
 
 
Më të shikuarat
Sporti Kalendari i Superligës 2013-2014
Sporti Champions, shorti i grupeve 2013-2014
- Luftë mes titanësh
Sporti Fanellat e reja të Bajernit
- Anija më e madhe në botë
   

Shoqëria moderne

Zgjidhni buqetën tuaj për martesë

Pemët më unike në botë

Edhe policët kanë qejfin e tyre

Objekte të ndara në dysh

Kur të zë halli...

Festivali Ndërkombëtar i Gjuhës dhe Kulturës

Në një univers paralel

Të bësh art në gurë

Ilustrime përtej realitetit

Emocione kuqezi

Këto janë 25 qytetet më të bukura në botë

Ketri, kafsha më fotozhenike

Disa çaste relaksi nga `Deti i Kuq` i Kinës

Kështjellat më të bukura të realizuara në rërë

Mënyrat më krijuese për ripërdorimin e sendeve plastike

Sirenat e vogla tokësore

Ekspozita e Librit “RE PROTOKOLLI”

Miq të pazakontë

Art dhe fantazi e shfrenuar në kuzhinë

Bukuritë përrallore të Tajlandës

Selfie idiote

Parajsa e zogjve

13 dyert e mahnitshme që do t’ju çojnë në një tjetër botë

Nuk është e lehtë të rrisësh fëmijë

Opozita në protestë

Dashuria e babait

Patagonia, ëndërr apo realitet?

Mjafton një vakt i tillë për një ditë më të lumtur

Përtej syrit të zakonshëm

Skulptura me dru

Personazhet vizatimorë në realitetin e sotëm

Miqësia midis Bretkosës dhe Brumbullit

Imagjinata e shfrenuar e arkitektit turk

Përtacë, por të zgjuar

Vizatime 3D mahnitëse

Art me shalqi

“Kur jeta të jep limona, bëj limonadë”

Kur surrealja dhe e përditshmja bashkohen

Piktura në miniaturë

Bora zbardh Stambollin

Kur të vjen gjumi...

Dyer të çuditshme

Çaste tmerri

Pasion i rrezikshëm

Kur ndërton pa tru...

Eksodi kosovar 2

Ja pse femrat jetojnë më gjatë

Të luash me zjarr

Jugu nën pushtetin e ujit

Ndotja apokaliptike e Kinës

Qeni i buzëqeshur!

Protesta `Jabllanoviç jashtë, Trepça është e jona``

Protesta e dhunshme ne Prishtinë

Greqia pas fitores së Ciprasit

Ilustrime me objekte të zakonshme

Macet në veprim!

Karikatura argëtuese

Buzëqeshje në grumbullin e mbeturinave

Kur piano e bashkon botën

Dikur ishte Parisi i dashurisë

Njerëzit dhe teknologjia!

Trotuaret e Tiranës!

Projektimet më të mrekullueshme në ujë

Supermakinat e Panairit të Automobilave

Bëmë baba të të ngjaj!

20 kafshët që nuk i njihni

Më të mirët e futbollit për 2014-ën

Pemët më të bukura në botë

`Marshimi i bardhë`, Paris

Makina që duket se vjen nga e ardhmja

`Unë jam `Charlie Hebdo``

Nuk janë akullnaja

“Dhëmbi i bardhë”

Ide krijuese për rafte librash

Foto të shkrepura në momentin perfekt

2014: Një “rrëfim” përmes fotografive

Trageti në flakë

Njerëz dhe statuja

Kapuça me fantazi

Fotot më qesharake të politikanëve

Metamorfoza e qyteteve të mëdha të botës

Ilustrime të thjeshta që ndryshojnë realitetin

Humor ushtrie

Ndjenja e mëmësisë

7 nga krijesat më të çuditshme të oqeanit

Kur sporti të bën të `fluturosh`

Ushqime `të trembura`

Vizatime 3D

Art me gjëra të thjeshta

Akademia e Sitit

Ilustrime horror

(Thuajse) identik

Kur instrumentet muzikore kthehen në torta

Macet në gjumë

Bunkeri i nëndheshëm komunist

Gafa trashanike

Stacione metroje si në fantashkencë

Nga Xhenova, me dashuri

Kartolinë nga Franca

Skulptura metalike

Ide për desktop

Rama në Preshevë

Edi Rama në Beograd

Shembja e Murit

Kur të shkon ters...

Shqipëria rurale në foto

Art me kafe

Tregu lundrues

Qen gjigantë

Ironia pas skandalit

Ndërtesa të pazakonta

Kur nuk ta ndjen...

Dhuna në Beograd

A i dalloni dot?

Muzeu i iluzioneve optike

Përurohet `Elbasan Arena`

Mustaqe të çuditshme

Atmosfera e faljes së Kurban Bajramit në Tiranë

Art në miniaturë

Evropa nga qielli

Kreativiteti përmes çokollatës

Evropa nga ajri

Foto magjike në fermë

Kështu duken kufijtë

Fenomen i mrekullueshëm në Dubai

Papa në Shqipëri

Nën mikroskop

Fotografi në momente të sikletshme

PHOTO OF THE DAY

Fenerë deti magjepsës

Foto nga 42 luftëra në botë

Familje të lumtura

Fëmijët nën ujë!

Art me retë

Peisazhe fantastike surreal

`iPhone 6` dhe `iPhone 6 Plus`

Ja pse e duam Kosovën

Kartolinë nga Portugalia

Kafshët shtëpiake në situata komike

Kasa-t më të çuditshme për celularin tuaj

Luftë mes titanësh

Fshatrat më të bukur nga e gjithë bota

Edhe kafshët bëjnë joga

Minierë kripe e braktisur

Foto historike

Art me rërë

Të luash me perëndimin e diellit

Art me kanoçe alumini

Mrekullia e botës së gjallë

Lufta, 100 vjet më pas...

Arinjtë imitojnë njerëzit

Si në përralla...

Statuja të gjalla

Mahnitëse dhe të rralla

Gaza pas 19 ditësh

Artisi “ringjall” vizatimet fëmijërore

Udhëtimi me tren, mrekulli!

Duhen vizituar patjetër...

Ramazani 2014

Kështu parkohet more?!

Shkup, shqiptarët në Protestë

Ironi me disfatën e Brazilit

Tragjedi në Brazil

Kafshët e duan diellin

Dhelprat, të mrekullueshme

Macet në lavaman

Statuja të veçanta

Fëmijët kanë qejf të luajnë jashtë

Art me kafe

Kafshë në momente qesharake

Bëmë baba të të ngjaj

10 restorantet me pamjen me mahnitëse

Sa pak kemi parë në këtë botë!

Në mbretërinë e kafshëve

Nga dritarja e avionit...

Si kanë qenë yjet e futbollit në rininë e tyre?

Bora Bora

Pishinat më të bukura në botë

Ana tjetër e kampionatit botëror

Jeta në fshatrat e Indonezisë

“Brazil 2014”, botërori i sozive!

Ja si visheshin shqiptarët në vitet 1800

Rruga 3D më e gjatë në botë

Fotografi që ndalojnë kohën

Shkallët më të çuditshme në botë

21 forma të kafshëve të artit trupor

Doni një vend për relaks?

Bukuritë e Venecias

Macja alpiniste!

Bota e parë nga sipër

Darkë në shpellën 200-vjeçare!

Obama në palestrën e hotelit në Varshavë!

Qytetet e botës janë “klonuar” në Kinë

VIP-at që ngjasojnë me njëri – tjetrin

“Selfiet” e kafshëve

Art rruge 3D

Kur kafshët bëhen shumë njerëzor!

`La Decima`

Postera të kampionatit botëror `Brazil 2014`

Përtacia

Mbipopullimi i Kinës

Stambolli i para një shekulli

Aktiviteti për jetimët i “Compassion Help Center”

Mrekullia e natyrës islandeze

Plazhet më të njohura në botë

Përmbytjet ne Bosnjë dhe Serbi

Atletiko ia del

Fshati “fantazmë”

Nga miniera e qymyrit në Soma të Turqisë

Ndryshimi midis dy Koreve!

Makinë prej druri

10 makinat më të bukura të ditëve të sotme

Shpella të mahnitshme

Vallja më e gjatë në botë nga Ohri deri në Strugë

Fytyra tjetër e sportit

10 mutacionet më të çudtishme të kafshëve

Në det

Fotot që kanë bërë histori

Stadiumi i Elbasanit

Shkallët më të bukura në botë

“Lëkura” e re e Milanit

Zogj? Jo, dhi!

Ronaldo shkruan historinë

Nga fundi i detit...

Art me qiellin

Sikur futbollistët të ishin këngëtarë...

Qytete-fantazmë

Photobomb!

Eklipsi i Hënës

Stadiumi-krokodil

Venecia si Siberia!

Kriza Rusi-Ukrainë përmes karikaturave

Foto? Jo, piktura

Art në rrugë

Sfidon gravitetin, 25 metra mbi lumin Sena

“Malaysia Airlines”, kërkime intensive

Të bukura, të thjeshta, të shijshme

Mjeshtri i maskimit

Shakatë e 1 prillit!

Hekurishtet që kthehen në vepra arti

Mbipopullim

2014 Mercedes-Benz SLS AMG GT

10 libraritë më të bukura në botë

Fytyrat e botës

Kosova, `Mos e harroni vitin 1999`

Një muze nën ujë, skulpturat e Jasonit

“Gjuetarët e mjaltit”

Kur arti i rrugës mashtron shikimin

Festivali Kulturor Ndërkombëtar i Rinisë

Qyteza nën shkëmb

Përbindësha? Jo, thjesht insekte

India në Festivalin e Pranverës

Kosova e bën sefte

Thjesht me letër të zezë

Lamtumirë “Soçi 2014”

Më të mirat e `National Geographic`

Nuk është ashtu siç duket

Kafshë të lezetshme që veprojnë si njerëz

Nis Olimpiada Dimërore

Gafa në ndërtim

Fëmijët, natyra dhe kafshët në foto mahnitëse

Seria A pas merkatos

Krijime me borë

Vende përrallore

Kur realiteti manipulohet...

Qiej mahnitës

Kur mendja punon për ters...

Bukuri e frikshme

Edhe kafshët i gëzohen dëborës

Topat e Botërorëve

Grupet e Botërorit

Kur pasioni sfidon frikën

Ilustrime satirike nga Pawel Kuczynski

Foto që nuk harrohen

I braktisur, por madhështor

Jeta e dhive të egra

Protesta kundër armëve kimike

Punë skuadre

Ku shkon me ato flokë?!

“Mercedes C Class” i ri

Ja si bëhen filmat me kompjuter

10 ndërtesat më të çuditshme në botë

Kafshë gjumashe

Falje në shi

Art në miniaturë

Malet-ylber

Sot, sikurse dikur

Frutat në sytë e një fotografeje

Top 10-shja më e mirë e `Frankfurt Motor Show 2013`

Edhe objektet kanë fytyrë

Në çastin, vendin dhe këndin e duhur

`Galaktiku` i radhës

Kur s`ia ke haberin ndërtimit...

Champions, shorti i grupeve 2013-2014

Majlinda Kelmendi, kampione bote

Art surrealist

Momente unike në objektiv

Kinema shtëpie të mrekullueshme

Qeveria `Rama`

Kalendari i Serisë A 2013 - 2014

Festivali i balonave me ajër

Në çastin e duhur

Itali, 38 të vdekur

Komike nga Interneti

Aksidenti i Spanjës

Kalendari i Superligës 2013-2014

Fotot e fundit të VIP-ave para vdekjes

Më të mirat nga `National Geographic`

Super Brazil

Super-Hëna

Hotelet që ofrojnë pamjet më të mrekullueshme në botë

10 transferimet më të mira

`Play Station 4`

Shtëpitë më të çuditshme në botë

BMW X5 2014

Emocione kuqezi

Kur futbolli është i shëmtuar

Shtëpi në pemë

Tripletë bavareze

Piezazhe të ndryshme nga bota

`The Voice of Italy` Elhaida Dani

Shtëpi të pazakonshme

Triumf bavarez, zhgënjim verdhezi

Mes i-phone dhe realitetit

Katastrofa në Oklahoma

Makina më e vjetër në botë

Vende që sfidojnë logjikën

Çelsi në festë

Biçikleta `Lamborghini`

Transformimi i frikshëm i modeles

Për një qime...!

Fanellat e reja të Bajernit

Gjithçka brenda një dhome

“Kënaqësi të të ha!”

Budallallëku s’ka brirë...

Juve kampion, ja festa e titullit

Argëtim i frikshëm

Modelë të porsalindur

Post 7 - 0...

Barcelona-Bajern Mynih

Nuk janë ufo, janë re

Rreth qytetërimit tonë pas 100 vitesh...

Spektakolare dhe të papërsëritshme

Funerali i `Zonjës së Hekurt`

Vuajtje për t`u shkolluar

Shpërthimet në Boston

Anija më e madhe në botë

Komike nga webi

Zogu peshkngrënës në aksion

Art në duar

Sikur niveli i ujit të rritej...

Evropiani i Peshëngritjes, Tiranë

Rrugë të mrekullueshme

Të luash me jetën...

Qyteti fantazmë në mes të shkretëtirës

Modele të reja

Yjet e Holliwudit në rërë

Të pushosh mbi litar në 100 metra lartësi!

Art me kabllo elektrikë

Dritat e qyteteve

Nga Oslo, me dashuri...

Çmimet “Sony 2013”

Aurorat boreale

Inaugurimi i Papa Françeskut

“Qyteti i artë” i Lindjes së Mesme

“McLaren MP4-12c” vs “Ferrari 458 Italia”

`Samsung Galaxy S4`

Papa Françesku I në foto

Barcelona fundos Milanin

10 kandidatët për Papë

Jeta e fëmijëve në Niger

Liderë të balsamosur

Panairi i makinave Gjenevë

Hugo Çavez, jeta në foto

`LaFerrari`

Protesta të dhunshme në Shkup

Sikur të mos kishin vetulla...

Fotot e muajit

Shtëpitë e futbollistëve

Plazh në mes të borës

Zogj me mbetje plastike

Muzikë me armë

Shi meteorësh në Rusi

`One Billion Rising`

`Mercedes CLA 180`

iWatch

Luanët bllokojnë trafikun

Nigeria, kampione e Afrikës

Fotoshopi bën çudira

Lojërat Rurale, Indi

Red Bull `RB9`

`Ferrari F138`

Nik Xhelilaj i hap “luftë” shtypit

10 ishujt më romantikë

Drejt vdekjes

Forca të frikshme

Jetesa në – 72 gradë celsius

Inaugurimi i Obamës

2 vjet nga 21 Janari

Kupa e Adrikës 2013

Nuk është elefant, është dorë!

Këpucë të çuditshme

`Vajza ujk`

Në një univers paralel...

Qytete “surreale” në foto

Festivali i Akullit

E vetme në llojin e saj

Foto-reportazh i `The Guardian`

2013, foto nga festimet në botë

10 fotografitë e vitit 2012 në Instagram

Më të bukurat nga sporti 2012

Për të qeshur

Të pabesueshme por të vërteta

Kafshë në poza gazmore

Nuk janë binjakë

Torta në formë kafshësh

Shpikje të veçanta

Të veçanta nga interneti (II)

Të veçanta nga interneti (I)

Fotot më të bukura të vitit

Lazeri më i fuqishëm në botë

Festë kuqezi në Tiranë

Prishtina një ditë para festës

Memoriali i Shqiponjës

Foto nga sipër…

Fotot më të klikuara në internet (1)

Kafshët japin poza si njerëz

Rivarrimi i Zogut

Foto të vërteta? (2)

Eklipsi i Diellit

Shfaqja më e madhe me fishekzjarre

Foto të vërteta? (1)

Triumfi i Obamës

Amerikanët duke votuar në terr

Somali

Istanbul Autoshow 2012

Sandi dhe pasojat e tij...

Nata më e gjatë e Nju Jorkut

SHBA-të përgatiten t’i bëjnë ballë uraganit

Jeta në ngjyra: Portokallja

Kurban Bajrami

Pinguinët në aksion...

Sistemet më të mira kompjuterike

Maratona e Parë e Tiranës

Fantazi...(MacBook)

Baumgartner nuk ishte vetëm!

Art me kungull!

Hedhja spektakolare e Felix Baumgartner

Macja me qenin si moter e vëlla

Art në gisht

Foto mbresëlënëse nga natyra

E bukura Hënë!

Rebelimi i grekëve ndaj Merkelit

Tavolinë laptopi për krevat

Për të hyrë në këtë banjo duhet guxim!

Ç’të bën halli!

Bota në 10 foto

Vjeshtë!

Jeta në ngjyra: Jeshilja

Fotot më të bukura të shtatorit

Panairi i makinave Paris 2012

Protesta të dhunshme në Greqi
 
   
   
 

[ Stafi | Kreu | Kontakti | Politika e Botimit ]
Copyright 2006-2014 © GazetaStart.com - Të Gjitha Të Drejtat e Rezervuara.