facebook
twitter
rss
E Hene«,   20 Tetor 2014
Mbyllet me sukses Ballkaniada e pingpongut për të rinj2014.10.20 - 19:03

Ballkaniada e pingpongut për U-21, e cila për katër ditë u zhvillua në Pallatin e… »»
Më të lexuarat e kategorisë
Dhunë në stadium, ndërpritet Serbi - Shqipëri (VIDEO) Degjeneron në dhunë ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë. »»
Personi që lëshoi “avionin” mbi Beograd: Më falni (Foto) Ballist Morina, tifozi që besohet ta ketë lëshuar “avionin” me flamur mbi Beograd, ka publikuar… »»
Klop: F*** Serbia Trajneri i Borusias së Dortmundit ka reaguar pas dhunës së ushtruar nga tifozeria serbe kundrejt… »»
E pranojnë mediat serbe: Shqipëria fiton në tavolinë “Është pothuajse e sigurt se ndeshja do të regjistrohet me rezultat zyrtar 3:0”. »»
UEFA: Futbolli larg politikës, vendimi më 23 tetor Përfaqësues të UEFA-s kanë bërë deklaratat e para publike pas përballjes Serbi-Shqipëri. »»
Mesazhi i “Ballistëve” për UEFA-n: Serbët, kanceri i Evropës Grupimi i tifozëve “Ballistët” në Tetovë kanë bërë një pankartë gjigante dhe mjaft domethënëse që… »»
2014.10.20 - 17:49
Dëmtohet Bejl, rrezikon “El Clasico”-n Garet Beil mund t’i mungojë Realit të Madridit në dy ndeshjet e ardhshme të rëndësishme,… »»
2014.10.20 - 13:44
Cana ironizon Platininë: Po sikur huliganët të kishin thika?! Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana, në një intervistë për gazetën franceze “L’Equipe”… »»
2014.10.20 - 10:50
Flet zyrtari i UEFA-s, ja variantet e dënimit për ndeshjen e Beogradit E përditshmja serbe “Kurir” ka dhënë një prononcim të Rudlf Repkës, sekretar i Përgjithshëm i… »»
2014.10.20 - 10:20
“S’mund ta shmangnim takimin e Beogradit, fajtorët do ndëshkohen” Kreu i UEFA-s, Mishel Platini ka komentuar edhe një herë ngjarjen e dhunshme që ndodhi… »»
2014.10.20 - 09:51
Përfundon në paqe drama mes Interit dhe Napolit Interi ka ndarë një barazim 2-2 me Napolin, në kryendeshjen më emocionuese të javës së… »»
2014.10.19 - 23:01
Cana dhe Xhaka shpallen qytetarë nderi të Mitrovicës Dy nga futbollistët e kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe Taulant Xhaka, janë shpallur qytetar nderi… »»
2014.10.19 - 19:20
Milani bind, shkëlqen Honda Milani ka arritur një fitore bindëse 3-1 në transfertën kundër Veronës. »»
2014.10.19 - 17:17
Lumë golash në minutat e fundit, fitore dramatike për Liverpulin Liverpuli arritur një fitore 2-3 kundër Queens Park Rangers (QPR), në një ndeshje dramatike dhe… »»
2014.10.19 - 16:47
Partizani mposht Vllazninë, në krye së bashku me Tiranën Partizani ka mposhtur sot Vllazninë në stadiumin “Loro Boriçi”. »»
2014.10.19 - 16:34
Ngjarja e Beogradit përsëritet në Francë Ngjarja e rëndë e Beogradit që ndodhi gjatë takimit Serbi-Shqipëri është përsëritur edhe në Ligën… »»
2014.10.19 - 15:43
previous123456789...444445next
 
Analistët
Lajmi i fundit
 Forum
Klithmat e brezit të teknologjisë Unë nuk kisha lindur në mes pemëve e gjelbërimit, as në ndonjë fshat. Kam ardhur në këtë botë në një spital, nën kontrollin e doktorit. Pas lindjes më kanë larë menjëherë dhe janë përkujdesur për mua. »»
 EseistikĂ«
Pyete jetën Alija Izetbegovi? është i atillë, saqë kur vendos të thuash diçka mbi të, ndjehesh vërtet i vockël para tij; nuk di nga t’ia nisësh më parë. Ata që e njohin biografinë e tij janë të vetëdijshëm për kë »»
 Dossier
Lëvizja e Delvinës në optikën e legatës angleze (II) Lajmi i vdekjes së Et`hem Totos u qarkullua në mënyrë disi dramatike në një pritje të madhe në mbrëmjen e datës 25 maj te Legata Jugosllave. Përpara se të vinte lajmi, pata rastin të shkëmbej disa f »»
Abonohu
Email
(*) Abonohuni këtu nëpërmjet emailit tuaj për të lexuar lajmet kryesore të ditës.
[ Stafi | Kreu | Kontakti | Politika e Botimit ]
Copyright 2006-2014 © GazetaStart.com - Të Gjitha Të Drejtat e Rezervuara.