Gazeta Start - Lajme nga vendi, hapesira Shqiptare, lajme nga sporti
facebook
twitter
rss
E Enjte,   05 Mars 2015
“Apple” së shpejti me një laptop të ri2015.03.05 - 09:47

Kompania “Apple” e njohur edhe për triumfimin e saj në fushën e teknologjisë kohëve të… »»
Më të lexuarat e kategorisë
Pse ju harxhohet shpejt bateria e telefonit tuaj? Aplikacionet e shumta të rrjeteve sociale të ndërlidhura me lojëra, shitblerjet në internet harxhojnë më… »»
7 arsye përse të mos e përdoresh më “Facebook”-un Jemi mësuar të ndajmë ndjenjat tona, ushqimet e parapëlqyera, ku jemi dhe çfarë po bëjmë,… »»
“Alcatel” befason tregun me smarfonët e rinj “One Touch Idol 3” (Foto/Video) Kompania “Alcatel” ka prezantuar në Kongresin Botërorë të Celularëve modelet e rejat të smatfonëve “… »»
“Galaxy S6” dhe “S6 edge”, me çmime stratosferike në treg Kompania “Samsungu” në Holandë ka hapur mundësinë për personat e pasionuar pas risive të “Galaxy”… »»
Këto janë smartphone-t më të lirë të vitit 2014 (Foto) Viti 2014 ka qenë një vit plot më produkte të reja për sa i përket… »»
`HTC One M9` vs `Galaxy S6`, cili nga këta smartfonë ka përmasat më të mira? Në Kongresin Botëror të Celularëve dy kompanitë më të fuqishme “Samsung” dh “HTC” prezantuan smartfonët… »»
2015.03.04 - 14:44
“Xperia M4 Aqua”cilësohet si smartfoni më i lirë në Evropë Celulari që kompania “Sony” ka prezantuar në Kongresin Botëror të Celularëve cilësohet si telefoni më… »»
2015.03.04 - 12:11
“BlackBerry” konkurron me një smartfon të lakuar Në Kongresin Botëror të Celularëve kompania “BlackBerry” ka tregu se ka në plan të… »»
2015.03.03 - 15:09
“Google +” tashmë me dy shërbime “Photo” dhe “Streams” Kompania “Google” ka njoftuar se rrjeti social “Google +” do të ndahet në dy shërbime… »»
2015.03.03 - 11:58
“Galaxy S6” dhe “S6 edge”, me çmime stratosferike në treg Kompania “Samsungu” në Holandë ka hapur mundësinë për personat e pasionuar pas risive të “Galaxy”… »»
2015.03.03 - 09:43
“Ericsson” padit “Apple”-n për prishje të kontratës Kompania “Apple” që konsiderohet edhe si lider në fushën e teknologjisë ka refuzuar të nënshkruajë… »»
2015.03.02 - 14:07
“Alcatel” befason tregun me smarfonët e rinj “One Touch Idol 3” (Foto/Video) Kompania “Alcatel” ka prezantuar në Kongresin Botërorë të Celularëve modelet e rejat të smatfonëve “… »»
2015.03.02 - 11:02
“Samsungu” prezanton “Galaxy S6” dhe “S6 Edge” (FOTO & VIDEO) “Samsungu” prezantoi sot në Kongresin Botëror të Celularëve që po mbahet në Barcelonë dy modelet… »»
2015.03.01 - 20:30
Pse ju harxhohet shpejt bateria e telefonit tuaj? Aplikacionet e shumta të rrjeteve sociale të ndërlidhura me lojëra, shitblerjet në internet harxhojnë më… »»
2015.02.28 - 14:03
7 arsye përse të mos e përdoresh më “Facebook”-un Jemi mësuar të ndajmë ndjenjat tona, ushqimet e parapëlqyera, ku jemi dhe çfarë po bëjmë,… »»
2015.02.28 - 12:09
Këto janë smartphone-t më të lirë të vitit 2014 (Foto) Viti 2014 ka qenë një vit plot më produkte të reja për sa i përket… »»
2015.02.27 - 13:16
previous123456789...115116next
 
Op / Ed
Lajmi i fundit
 Forum
Pak durim... Të qenët i padurueshëm e largon njeriun nga qëllimi final. Është shumë e vështirë të presësh pa bërë asgjë. »»
 Eseistikë
Revolucioni dhe religjioni Në një mënyrë a në një tjetër, historia ka treguar se nuk mund të arrihet një ndryshim i qenësishëm në rrafshin individual dhe sidomos në atë shoqëror pa një trajtë revolucioni apo religjioni, pavarës »»
 Dossier
Dokumente mbi kolaboracionizmin e shqiptarëve me Italinë fashiste Dokumentet e mëposhtme janë një tregues i vogël mbi bashkëpunimin e një grupi shqiptarësh me Italinë fashiste në prag dhe pas pushtimit të Shqipërisë. »»
Abonohu
Email
(*) Abonohuni këtu nëpërmjet emailit tuaj për të lexuar lajmet kryesore të ditës.
[ Stafi | Kreu | Kontakti | Politika e Botimit ]
Copyright 2006-2014 © GazetaStart.com - Të Gjitha Të Drejtat e Rezervuara.